top of page

Questions and Concerns

Public·11 members
Thomas Sanchez
Thomas Sanchez

Biri Biri Biri Var Yuregimin Icinde [VERIFIED]

#Müziğesesver diye bir başlık açıldı ama sosyal medyaya göre bir şeyler kalkıp gelmemeli. Sosyal medyada bir şey olmadan da bizim sesimiz zaten duyulabilmeli. Magazinde belli bir güruhun görünmesinden kaynaklı müzisyenlerin tuzu kuru biri görünmesi de etkiliyor.

Biri Biri Biri Var Yuregimin Icinde

Download Zip: https://www.google.com/url?q=https%3A%2F%2Fvittuv.com%2F2uhTMV&sa=D&sntz=1&usg=AOvVaw37hQuuJBQ7c4S2-_TCaDsr

Konserler nedeniyle bir artış olmadı ki! Kurallara uyulduğu sürece konser yapılmasında bir sakınca yok. Eğer hayat bir şekilde devam edecek deniyorsa hayatın en önemli faktörlerinden biri müzik. Sadece müzisyenler için değil, müzik insan için değerli. Beden ve ruh sağlığı yan yana gider. Müzik, tiyatro, sanat şifa aracıdır. Bunu atlamamak gerekiyor.

Bu apolitikleştirme tekniklerinden biri. Particilik yapmak başka bir şey, insanın hayata dair görüşünün olması başka bir şey. Ayrıca particilik de yapabilir. Bu kimsenin karışabileceği bir şey değil. Bir insan müzisyen olup aynı zamanda bir partiyi sevebilir. Bunun kime ne zararı var? Partilerden hoşlanmıyor olabilirsin ama hayata dair bir görüşün vardır. Benim bir görüşüm var. Eşitsizlikle ilgili her konuda mağdur olanın yanında olmayı tercih ediyorum. O yüzden tabiî ki kadınlarla ilgili bir durum olduğunda konuşacağım, karşı çıkacağım. Sanat dediğimiz şey biraz değiştirmek, dönüştürmek, var olan düzeni sorgulamak adına yapılan bir durum. Biz eğlendirici değiliz.

Mitokondri hücre içindeki organellerin en karmaşık ve ilginç olanlarından biri. Kendine has DNAsı var, kendine özgü kişiliği var, kendisine has proteinleri var, çalışma mekanizması ve prensibi var. Hem enerji üretir hem hücreyi ölümlerden korur, bölünür, çoğalır, hücre içinde dolaşır, nerede enerji lazım oraya gider.

Kader insanları daima korkutmuştur. Belki de bu nedenle insan buna kafa yormamayı yeğliyor. Bir zamanlar insanlık kaderin bilincindeydi ancak şimdi teknolojinin sağladığı kadir-i mutlak olma duygusuyla düşünmekte zorlanıyoruz. Düşünün, korkunç bir kaza oluyor, biri ölüyor, diğeri yaralı kalıyor. İşte bu kaderin karanlık yüzü. Belki de kaderin bize söylediklerini öğrenmek, yenilgiye düşmeden, hayatın bütünlüğüyle yüzleşmemizi sağlayacak büyük bilgeliği verir.

Bu büyük bir trajedi. Suya, havaya, toprağa zehir atıldığında sonu gelmeyen bir ölüm zinciri başlıyor. Evet böcekler ölüyor ama onları yiyen hayvanlar da can veriyor. Hayat döngüsü karmaşıktır ve biz insanlar sınırlı, küstah bakış açımızla geri döndürülmesi zor zararlar veriyoruz. Farklı bir tarım için mücadele, toprağın kurtuluşu için en büyük mücadelelerden biridir.

Kalp krizi gecirmedim 3 stent takıldı Șimdi gece yattığımda uyuyamıyorum.sanki boğazımı biri sıkıyor gibi nefes alamıyorum kalkıyorum birde günde bir bazen bidem bulanıyor çıkarıyorum sebebi nedir acaba kan değerleri normal çıktı ağrımız yok pskolojikmi acaba

17 yaşındayım sol göğüs kol ve omzumda ağrı oluyor. Skolyoz ve kifozum var aileme anlattığımda bunlardan kaynaklıdır diyolar. Arada göğsümde huzursuzluk oluyor ve kalbimde ağrı oluyor ve sanki biri kalbime baskı yapıyor gibi oluyor neden oluyor olabilir acil doktora gitmeli miyim

Ben de daha once kalbimdeki sag bosluktaki delikten dolayi anjio olmustum.Henuz on sekz yasindaydim operasyon gecirdigimde hatta doktorlar beni bir hafta kontrol altinda tutmuslardi cunku kalbimdeki sanirim epeyce buyuktu.Taburcu olduktan sonra bana verilen ecoprini kullanmadim Su anda 19 yasindayim.Saglikli oldugum kanisindaydim cunku.Sigara kullaniyorum ve asiri stresli biriyim.Son zamanlarda gogsumde ara ara olusan agrilar var.Ellerim ayaklarim soguk ter atiyor ve gogsumdeki agriyla beraber tenimde sarariyor.Nefes alip vermekte sorun yasiyorum.Yalniz daha sonra geciyo en fazla bir yarim saat boyle oluyo.Sizce hocam psikilojik bir neden mi bu yoksa kalbimde tekrar bir sorun mu oluyor.

mereBa Hocam 2 yıldır göğüs ağrı sikayetim var EKG koşu bantı hepsine gittim temiz çıktı ama şikayetim hala geçmiyor göğsümün ortasında sanki baskı yapıyor biri sırtlarıma vuruyor ayaklarım dönüyor genelde soguga çıkınca oluyor dışarı çıkmaya korkar oldum yaşım 24 sizce ne yapmalıyım ?

Hocam selamlar ben güreş sporuyla uğraşan biriyim bu spor baya zor yüzde yüzünüzü vermeniz gerekiyor ve efor gerektiriyordu bende3 ay ara verdikten sonra bir anda basladim bugün antremandayken nabzimi boynumda ve bogazimda hissettim ama genelde efor halindeyken nabzim 165 oluyor bu carpinti yada ritm bozukluğu müdür yoksa normalmidir teşekkürler yasin 20

merhabalar hocam, babam tam bir sene önce kalp krizi şikayetiyle hastaneye gitti ve damarlarından birinin %99 kapalı olduğu söylendi ilaçlı stend takıldı.ilaçlarını düzenli kullanıyor.bugünlerde kolunda ve sırtında ağrı hissediyor ne yapmalıyız

Hocam benim 4 haftadir sol gögsümde ve sol kürek kemigimde igne gibi batmalar oluyor.sanki biri enjeksiyonla igne yapar gibi sızı giriyor ansızın.buna istinaden 3 kez farklı kardiyoloji doktorlarına gittim.eko,tansiyon,kan degerlerime ve ulturasyonda kalbimi izlediler.bir sıkıntı yok dediler.gögüs ve fizik bölümlerinede gittim onlarda sorun yok dediler.sadece d vitaminim eksik cıktı.ama bu agrilar gecmiyo.panik atagım var iyice kötü oluyorum.nasıl bir yol izlemem gerek ne yapmam gerek lütfen yardımcı olun.tesekkurler

Psikiyatir doktorum panik ataktan svt oluyorsun dedi heyecanlaninca yabanci biriyle konusunca hemen 200 ve uzeri atiyor panik atagimi tedavi etmeden ablasyon yaptirmak yanlismi panik atak ve svt arasindaki iliski nedir bilgi verirseniz sevinirim saygilar hocam

Hocam 27 yasindayim svt var bende 6 yildir panik atak hastasiyim birde heyecanlandigimda svt ataklari oluyor bazen hicbirsey yokken. Ablasyon bende ise yarar mi psikolojik olsa bile rahatsizligim. 2 holter yapildi birinde sinus ritmi birinde svt cikti kalbim 200 ve uzeri atiyo ataklarda hocam yarimlarinizi beklerim . tesekkur ederim

Hocam 27 yasindayim svt var bende 6 yildir panik atak hastasiyim birde heyecanlandigimda svt ataklari oluyor bazen hicbirsey yokken. Ablasyon bende ise yarar mi psikolojik olsa bile rahatsizligim. 2 holter yapildi birinde sinus ritmi birinde svt cikti kalbim 200 ve uzeri atiyo ataklarda hocam

Hocam merabalar göğsümün üstüne biri basıyormuş gibi oluyor günde iki yada üç kez oluyor böyle olunca nefes almakta zorluk çekiyorum ve başım dönmeye başlıyor doktora gittim ekg çektirdim 3 kez hepsi iyi çıktı kan tahlilide temiz çıktı bana birşeyin yok dediler sıkıntıdan dolayı oluyordur dediler siZce nedeni nedir hocam ne yapmak gerekir tavsiyelerinize ihtiyacım var şimdiden teşekkür ederim.

merhabalar hocam ben 25 yaşındayım babam iki halam ve babaannem kalp krizinden rahmetli oldular. benimde göğsümün sol tarafında ağrı ve şiddetli çarpıntım oluyor göründüğüm doktorlardan biri kalbimde delik olabileceğini söyledi daha sonraki kontrollerimde farkli iki dokora göründüm ve kalp kapakcığımda sızıntı olduğunu söylediler ama kalp ritmimin çok hızlı olduğundan tam tehşis koyamadılar doktorun biri ciddi bi sıkıntı olduğunu söyledi diğeri ise pek önemsemedi yüksek tansiyondan dolayı kullandğım vasoxen ilacımı günde iki defaya çıkartıı ve bunu devamlı kullanıcağımı söyledi size bu rahtsızlığımın peşine düşmelimiyim şimdiden teşşekürederim 041b061a72

About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members

• sultan mbs
    sultan mbs
  • Jai Farrell
    Jai Farrell
  • Thomas Sanchez
    Thomas Sanchez
  • Brigith Pardo
    Brigith Pardo
  • Ezra Rivera
    Ezra Rivera
bottom of page