top of page

Bedtime Stories - Tales from Our Commmunity

Public·19 members
Santiago Rivera
Santiago Rivera

MesajД±n Var [Extra Quality]


Bu çöpçatanlık sitesinde gezinmek kolaydır. Kullanıcılar sitedeki herhangi bir özelliğe doğrudan ana sayfadan erişebilir. Özellikler arasında mesajlar, beğeniler, önerilen eşleşmeler, gizli aşk ve diğerleri bulunur. Facebook Dating sitesinde ekranın alt kısmında bir menü çubuğu bulunur. Menü çubuğu, yalnızca eşleştirme bölümünde değil, tüm uygulamada gezinmek içindir.
MesajД±n VarKullanıcılar yeni bir mesaj veya beğeni aldığında bir bildirim görünür. Bu tanışma sitesindeki uyarılar, gelen metinlerin sayısını gösterir. Kullanıcılar bu çöpçatanlık hizmetini kullanmaya devam ettikçe keşfedecekleri daha fazla araç var. Araçlar aşağıdakileri içerir.


Facebook Dating aracını kullanmak için en az on sekiz yaşında olmalısınız. Bir Facebook profili açmanın otomatik olarak çöpçatanlık platformuna kaydolmayacağını bilmelisiniz. Ayrıca, bir kişiyi çöpçatanlık bölümünde engellemek, onu asla sosyal Facebook sayfanızda engellemeyecektir. Aynısı metinler için de geçerlidir; birincil hesabınız ve çöpçatanlık aracı mesajlaşma hizmetleri birbirinden farklıdır.


Kullanıcıların güvenliğini sağlamak için bu platformda gerçekleşen her şey gizlidir. Bir kişinin çöpçatanlık bölümünde yaptığı hiçbir şey sosyal ağ Facebook sayfasında görünmez. Tüm kullanıcıların ayrıca istismarcı kişileri engelleme şansı vardır. Engellenen hiç kimse profilinize, mesajlarınıza, gruplarınıza veya katıldığınız etkinliklere asla erişemez. Ve bir kişiyi Facebook Dating platformunda engellemek, onu sosyal Facebook sayfasında engellemez. Ancak sosyal Facebook sayfasında engellediğiniz kişiler anında çöpçatanlık bölümünden elenir.


Bu çevrimiçi çöpçatanlık platformundaki kullanıcılar, ortak hiçbir noktaları olmayan kişilerden mesaj gönderip alabilir. Bu platformdaki tüm mesajlar metin biçimindedir. Mesaj göndermek için aşağıdaki adımları izleyin.


İhtiyaçlarınıza tam olarak uyan bir bağlantı sitesi seçmeniz gerekiyorsa, önce denemek isteyebilirsiniz. Öyleyse, OneNightFriend rekabetçi tekliflerini düşünün: ücretsiz hesap için beş mesaj. Sonra, ödemek isterseniz, üç günlük bir deneme. Ancak bundan sonra premium üyeliğinizi devam ettirmek istiyorsanız bir ay satın almanız gerekecek. 041b061a72


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...
bottom of page